Проаналізовано стан та можливості впровадження систем управління підприємством класу MRP II / ERP в Україні. Наведено результати маркетингових досліджень обізнаності та практики функціонування цих систем на вітчизняних підприємствах. In the article the present condition and possibilities for introduction of Systems of Enterprise Planning (MRP II / ERP) in Ukraine are analyzed. The results of marketing researches of knowledge and the real practice of functioning of those systems at the Ukrainian firms are provided.

Гаталяк З. П. Досвід та перспективи впровадження автоматизованих систем планування виробничої діяльності на вітчизняних підприємствах / З. П. Гаталяк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 446 : Логістика. – С. 140–143. – Бібліографія: 4 назви.