Застосування концепції життєвого циклу товару в маркетингу міста

Проаналізовано поняття товару в територіальному маркетингу та маркетингу міста, виділено основні особливості товару міста та розглянуто можливість застосування в маркетингу міста концепції життєвого циклу товару. Використовуючи концепцію життєвого циклу міста, обгрунтовано можливість побудови життєвого циклу товару міста. The definition of the notion “product” in the territorial marketing and municipal marketing is analyzed, the main characteristics of city product are identified, and the possibility of the usage of product life cycle in the municipal marketing is considered in this article. Using the concept of city life cycle the possibility of city product life cycle building is proved.

Карий О. І. Застосування концепції життєвого циклу товару в маркетингу міста / О. І. Карий // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 633 : Логістика. – С. 283–287. – Бібліографія: 14 назв.