Викладено результати порівняльних досліджень температурних режимів і розподілу теплових потоків в автомобільних дискових гальмах з різними теплофізичними та конструктивними параметрами фрикційних накладок при випробуваннях ІІ, отримані комп’ютерним моделюванням. Results of comparative study of thermal flows distribution temperature conditions in automobile disk brakes with different thermophysical and design parameters of friction linings during test II, obtained by computer simulation, are presented.

Гудз Г. С. Вплив параметрів фрикційних накладок на температурний режим та розподіл теплових потоків в автомобільних дискових гальмах / Г. С. Гудз, М. М. Осташук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 396 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 58-63. - Бібліографія: 7 назв.