Модифікація 2,3-дихлоро-1,4-нафтохінону аміновмісними сполуками

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено реакцію 2,3-дихлоро-1,4-нафтохінону з нуклеофільними реагентами, які містять декілька нуклеофільних центрів. Відзначено переважний перебіг реакції з атомом азоту як нуклеофільного центру. При наявності в молекулі реагенту О-нуклеофілу реакція з реакцію 2,3-дихлоро-1,4-нафтохіноном не проходить. Reactions of 2,3-dichloro-1,4-naphtoquinone with various nucleophilic reagents (N,O and S as a nucleophilic centers) were investigated. Substitution with N - nucleophile was the main course of the reaction. No substitution near O atom was founded.

Модифікація 2,3-дихлоро-1,4-нафтохінону аміновмісними сполуками / Л. Р. Журахівська, Е. І. Абдеррахім, О. В. Федорова, В. В. Новіков, І. І. Губицька, Л. Д. Болібрух, В. П. Новіков // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 426 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 141–143. – Бібліографія: 4 назви.