2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описано схему і принцип роботи автоматично регульованої пасової передачі з самозатяжним кільцем. Результати аналізу тягової здатності свідчать, що така передача не може забезпечити належні умови роботи приводного паса. Запропоновано конструктивні зміни, які дають змогу усунути недоліки автоматично регульованої пасової передачі з самозатяжним кільцем і забезпечити можливість її практичного застосування.
The circuit and a principle robots of a known automatically adjustable belt drive with a self-long ring is described. On the basis of the analysis of traction ability it is shown, such transfer cannot provide appropriate conditions robots a belt. It is offered constructive changes which allow to remove available lacks of automatically adjustable belt drive with a self-long ring and to provide an opportunity of its(her) practical application.

Павлище В. Т. Аналіз тягової здатності автоматично регульованої пасової передачі з самозатяжним кільцем / В. Т. Павлище, Р. Я. Предко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 539 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. — С. 86–89.