Гармонізація і міжнародна стандартизація бухгалтерського обліку і звітності

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто питання впровадження міжнародних стандартів фінансової звітності в Україні для розв’язання проблеми інтернаціоналізації бухгалтерського обліку.
The question about implementation of international standarts of financial reports in Ukraine is being discussed. The main goal is to solve the problem of internalization of accounting and bookkeeping, which appears to be extremely actual at present time of economical development of Ukraine.

Акіншина О. В. Гармонізація і міжнародна стандартизація бухгалтерського обліку і звітності / О. В. Акіншина, Г. М. Мадрига // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 526 : Логістика. — С. 485–490. — (Формування та оптимізація логістичних систем).