Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проведено реологічні дослідження водних дисперсій ненасичених поліестерних смол свідчать про існування взаємодій дальнього порядку між колоїдними частинками модифікованих водних дисперсій, які залежать від природи, концентрації поверхнево-активного олігопероксидного модифікатору та концентрації і pH дисперсій. Fulfilled rheological investigations of water disperssions of saturated and unsaturated polyester resins witness about the existence of long-ordered interactions between colloidal particles of modified water dispersions, which depend on the nature, concentration of surface-active oligoperoxide modifier as well as on dissperssion concentration and pH.

Заіченко О. С. Реологічні особливості водних штучних поліестерних дисперсій модифікованих поверхнево-активними функціональними поліпероксидами / О. С. Заіченко, Н. М. Букартик, Н. Є. Мітіна // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 488 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 347-352. – Бібліографія: 5 назв.