Ризики підготовки персоналу компаній

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто підготовку персоналу з позицій ризиків, що виникають. Здійснена класифікація виявлених ризиків за видами, проаналізовані їх основні риси та запропоновані можливості керування наявними ризиками.
The process of training of personnel is considered in the article from the standpoint of nascent risks. Classification of discovered risks is made by kinds, their main traits are analysed and means of management of risks are suggested.

Єгорова О. В. Ризики підготовки персоналу компаній / О. В. Єгорова // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 526 : Логістика. — С. 287–292. — (Логістичне та маркетингове управління).

Endorsement

Review