Встановлено можливі шляхи модифікації фенол-формальдегідної смоли. Досліджено вплив різних модифікаторів, а також концентрації і природи наповнювача на адгезійні властивості клейового шва на основі модифікованої фенол-формальдегідної композиції. Possible ways of modification of phenol – phormaldehyde of resin were determined. It was studied influencing of different modifiers, and concentration, nature of filler on adhesive properties of glue stitch on the basis of the modified phenol – phormaldehyde composition.

Красінський В. В. Дослідження механічних властивостей клеєвого шва на основі модифікованої полімерної складової / В. В. Красінський, Й. М. Шаповал // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 553 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 311–315. – Бібліографія: 10 назви.