Застосування онтологій у процесах семантичної інтеграції даних

Thumbnail Image

Розглянуто способи і можливості створення семантично інтегрованих структур даних для зберігання контентного ресурсу гетерогенних інформаційних систем. Запропоновано формальні методи інтеграції семантики різнорідних даних, що ґрунтуються на застосуванні інтелектуальних засобів та онтологій даних. Some ways and possibilities of semantically integrated data structures development for information storage of heterogeneous information systems content are considered in this paper. Formal methods of semantic integration of data based on intelligent tools and data ontology application were proposed.

семантично інтегровані структури даних, гетерогенні інформаційні системи, semantically integrated data structures, heterogeneous information systems

Берко А. Застосування онтологій у процесах семантичної інтеграції даних / А. Берко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 650 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 18-27. – Бібліографія: 10 назв.

Endorsement

Review