Thumbnail Image

Запропоновано зручні та ефективні методики синтезу нових пірилієвих солей – 3-ацетиламінобензофуро-, 3-ацетиламінобензотієно-, 3-ацетиламіноіндоло[2,3-с]пірилію. Досліджено реакції отриманих солей з гідразином. Effective and suitable synthetic methods of new pyrylium salts – 3-acetylaminoindolo-, - benzofuro-, benzothieno[2,3-c]pyrylium salts have been proposed. Reactions of the obtained salts with hydrazine have been studied.

Синтез і реакції солей 3-ациламінобензо [с] пірилію, 3-ацетиламіноіндоло-, 3-ацетиламінобензофуро-, 3-ацетиламінобензотієно [2,3-с] пірилію з гідразингідратом / О. Б. Єресько, В. С. Толканов, С. Л. Богза, С. В. Толкунов // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 622 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 22-25. – Бібліографія: 12 назв.

Endorsement

Review