Проведено порівняльний термогравіметричний та диференційно-термічний аналіз зразків природного цеоліту з різним ступенем подрібненості. Досліджено вплив діаметра частинок на термічну стійкість зразків Comparative thermogravimetrical and differentiative thermal analysis of natural zeolite – clinoptilolite examples with various degrees of reduced to fragments was held. Effect of particles on thermal resistance of examples was examined.

Ягольник С. Г. Дослідження термічної стійкості природного клиноптилоліту з різним ступенем подрібненості / С. Г. Ягольник, В. В. Кочубей, В. І. Троцький // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 553 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 222–225. – Бібліографія: 5 назв.