Скринінг мікроорганізмів – деструкторів вуглеводнів із забруднених нафтопродуктами об"єктів західної України

Thumbnail Image

Виділено та ідентифіковано активні асоціації мікроорганізмів – деструкторів нафтових забруднень. Експериментально встановлено, що отримані асоціації здатні утилізувати до 40–60 % нафти при культивуванні їх на рідкому середовищі Шишкіної–Троценко. The active associations of microorganisms–destructors of oil contaminations are selected. Their composition are determined. It was shown associations utilize from 40 % to 60 % oil at cultivation of them on the liquid environment of Shishkinoi-Trocenko.

Скринінг мікроорганізмів – деструкторів вуглеводнів із забруднених нафтопродуктами об'єктів західної України / Р. І. Вільданова-Марцишин, Т. Я. Покиньброда, О. Я. Карпенко, В. П. Новіков // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 609 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 117-119. – Бібліографія: 12 назв.

Endorsement

Review