Теоретичні основи дослідження політичної комунікації

Узагальнено напрацьовані теоретичні засади політичної комунікації, розглянуто основні складові процесу комунікації, окреслено її функції та особливості, визначено засоби і способи її реалізації. Theoretical principles of political communication are generalized produced in this article, the basic constituents of process of communication are considered, its functions and features are outlined, certainly facilities and methods of its realization.

Шиманова О. Теоретичні основи дослідження політичної комунікації / О. Шиманова // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2007. – Випуск 19. – С. 179–184. – Бібліографія: 10 назв.