Досліджено особливості контролю імпульсних завад промислової електромережі. Подано алгоритми виявлення поодиноких імпульсних сплесків та провалів електричних сигналів, їх пар та серій. Presents the analyzed pulse noise control of the power network peculiarities. Also there are introduced the single, couple and multiple pulse splashes and undershoots revelation algorithms.

Дороніна О. М. Особливості контролю імпульсних сплесків та провалів сигналів промислової електромережі / О. М. Дороніна, Г. М. Лавров, С. В. Хомич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 523 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 51-53. – Бібліографія: 2 назви.