Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

У статті описана експериментальна установка для дослідження намотувальної системи, яка складається з двох барабанів з прямокутним поперечним перерізом та комбінованого компенсатора. Конструкція компенсатора дозволяє проводити дослідження ефективності поширених у техніці компенсаторних пристроїв. Одержані математичні залежності визначають основні конструктивні параметри для таких експериментальних установок. The paper presents the description of the experimental apparatus for investigation of the open winding system that consists of the two square cross section coils and the compansation device. Combination design of the compansation device make it possible investigate efficacy of the using in the technics compansation devices. The mathematical equations of the main design parameters for that experimental apparatus are obtained.

Будзан В. І. Обґрунтування параметрів натяжної частини експериментальної установки для дослідження відкритої намотувальної системи з компенсатором / В. І. Будзан // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 434 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 10–15. – Бібліографія: 3 назви.