Універсальна SH-Модель

Показано, що універсальна SH-модель відрізняється від універсальних математичних моделей алгоритмів за призначенням і способом синтезу. Розглянуті принципи побудови універсальної SH-моделі з погляду теорії складності апаратно-програмних алгоритмів. Сформульовані вимоги оптимізації до універсальної SH-моделі, що складається з двох SH-моделей – функціональної та керуючої. Shown, that the universal SH-model differs from universal mathematical models of algorithms by the destination and the way of synthesis. The considered principles of construction the universal SH-model from the point of view of the theory of complexity of hardware-software algorithms. The formulated requirements of optimization to universal SH-model which will consist of two SH-models – functional and controling.

Черкаський М. В. Універсальна SH-Модель / М. В. Черкаський, Хусейн Халіл Мурад // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 523 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 150-154. – Бібліографія: 4 назви.