Запропоновано математична модель залежності інтенсивності дорожньо-транспортних пригод від вікових особливостей водіїв, потоку автомобілів та геомагнітного поля. In the article the mathematical model of relation of quantity of road transport incidents from age of the driver is conveyed.

Сопільник Л. І. Модель інтенсивностей дорожньо-транспортних пригод із врахуванням вікових особливостей водіїв, потоку автомобілів та геомагнітного поля / Л. І. Сопільник // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 463 : Комп'ютерні системи та мережі. – С. 97–105. – Бібліографія: 9 назв.