Симуляція електромагнетного поля електромагнета сильних полів

Запропоновано напівпольову математичну модель неламінованого електромагнета сильних полів. Міжполюсний проміжок описується рівняннями квазістаціонарного електромагнетного поля, а решта конструкції - рівняннями електромагнетних кіл. Наведено результати комп’ютерної симуляції. Mathematical model for nonlaminated high field electromagnet is proposed. Electromagnetic state of the electromagnet air gap is characterized by quasi-stable electromagnetic field equation and state of the rest of the electromagnet body - by electromagnetic circuits equations. Computer simulation results are submited.

Чабан В. Й. Симуляція електромагнетного поля електромагнета сильних полів / В. Й. Чабан, О. І. Шегедин, В. С. Мадай // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 435 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 168–172. – Бібліографія: 2 назви.