Імідж Збройних сил України як політико-психологічна категорія

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описано всебічне дослідження іміджу Армії як політико-психологічної категорії в системі комунікацій Збройних сил України, аналізу його сутності, психологічної природи, висвітленню основних функцій, осмисленню специфіки впливу на масову свідомість. The article is dedicated to thorough investigation of the Army's image as the political and psychological category in the communication system of the Armed Forces of Ukraine, analysis of its essence, psychological nature, elucidation of principal functions, comprehension of the specific character of influence on the mass consciousness.

Ільницька У. Імідж Збройних сил України як політико-психологічна категорія / Уляна Ільницька // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2006. – Випуск 17. – С. 79–83. – Бібліографія: 14 назв.