Багатоканальна комп'ютерна система імпедансної плетизмографії

Національний університет "Львівська політехніка" , кафедра "Електронні обчислювальні машини"

Описано трирівневу структуру та принцип дії багатоканальної комп'ютерної реографічної системи. Для підвищення завадостійкості застосовано відповідні алгоритми цифрового оброблення вимірювальних сигналів. Ідентифікацію та оброблення реограм запропоновано здійснювати в частотній, а не у часовій області. The three-level structure and principle of operation of the multi-channel computer rheograph system are described. For increase of noise stability the corresponding algorithms of digital measuring signal processing are applied. The rheograms identification and processing are offered to realize in frequency domain, and not as usually in time field.

Гаврилюк М. О. Багатоканальна комп'ютерна система імпедансної плетизмографії / М. О. Гаврилюк, В. В. Хома // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 463 : Комп'ютерні системи та мережі. – С. 28–32. – Бібліографія: 6 назв.