Видавництво Львівської політехніки

Визначено особливості інтеграції даних з різнорідних джерел. Проаналізовано механізми інтеграції різнорідних джерел у SQL Server 2005. Побудовано схему інтеграції даних та засоби обміну даними. The features of information integration are certain from heterogeneous sources. The integration mechanisms from heterogeneous sources in SQL Server 2005 are analysed. The chart of information integration and facilities of data exchange is built.

інтеграції даних, гетерогенні джерела даних, information integration, heterogeneous data sources

Шаховська Н. Б. Технології інтеграції даних інформаційних систем Національного університету “Львівська політехніка” / Н. Б. Шаховська, Д. О. Тарасов // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2011. – № 703 : Інформатизація вищого навчального закладу. – С. 9–20. – Бібліографія: