Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджені технологічні особливості формування мембран з розчинів на основі сумішей поліаміду-6 і полівінілпіролідону. Вивчено вплив складу вихідної полімерної суміші, складу розчинника (співвідношення НСООН і вода) і технологічного режиму формування мембран на їх властивості. It was investigated technological membranes forming peculiarities from solutions on mixtures base polyamide-6 and polyvinylpirrolidone. Learned storage influence of outgoing polymeric mixture, solvent composition (the ratio НСООН and water) and technological conditions of membranes formation on their property.

Дослідження технології формування мембран з сумішей поліаміду-6 і полівінілпіролідону / Ю. Я. Мельник, Н. Т. Хоміцька, О. В. Суберляк, Ю. Кошкуль // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2002. – № 447 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 85–88. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review