Описано дослідження впливу умов синтезу на молекулярно-масовий розподіл та функціональний склад кополімерів 2-трет-бутилперокси-2-метил-5-гексен-3-іну із вищими естерами (мет)акрилової кислоти. The investigations of influence of synthesis conditions on molecular weight distribution and functional composition of copolymers of 2-tret-butylperoxy-2-methyl-5-hexene-3-yne with higher esters of (meth)acrylic series on the basis of have been described.

Носова Н. Г. Особливості молекулярно-масового та функціонального розподілу кополімерів 2-трет-бутилперокси-2-метил-5-гексен-3-іну з вищими (мет)акрилатами / Н. Г. Носова, С. М. Варваренко, В. Я. Самарик // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 553 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 258–262. – Бібліографія: 6 назв.