Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Здійснено моделювання режиму неперервного струму однофазного мостового випрямляча керованого зміною моментів часу закривання теристорів. отримані аналітичні вирази для гармонічних складових змінного струму. Проаналізовано вплив способу управління вентилями на ступінь спотворення струму джерела живлення випрямляча. The design of continuous current mode of single-phase bridge rectifier directed by the change of closing thyristors moments has been conducted. The analytical expressions for the harmonic constituents of alternating current have been received. The influence of thyristors control mode on the current distortion degree of rectifier power source has been analyzed.

моделювання, струм, силовий випрямляч, двохопераційні теристори

Сівакова О. М. Моделювання режиму неперервного струму силового випрямляча з двохопераційними тиристорами / О. М. Сівакова, Є. І. Федів // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 597 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 99-106. – Бібліографія: 5 назв.