Thumbnail Image

Розглянуто питання комп'ютерного моделювання процесів навантаження довгомірних надземних переходів магістральних газопроводів. Досліджено особливості застосування сучасних програмних продуктів розрахунку напружено-деформованого стану надземних переходів газапроводів методом скінчених елементів. Considered questions of computer design of processes of loading of long-length above-ground transitions of main gas pipelines. Investigational features of application of modern programmatic foods of calculation of the tensely-deformed state of above-ground transitions of gas pipelines by the method of complete elements.

Кичма А. О. Комп'ютерне моделювання та розрахунок довгомірних надземних переходів магістральних газопроводів / А. О. Кичма, В. М. Гелетій, Я. М. Новіцький // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2010. – № 678 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 55-60. - Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review