2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розроблено систему розв’язання процедур оптимізації під час проектування мікровбудованих систем. Система оптимізації OptimMEMS містить модулі для розв’язання задач одновимірної та багатовимірної умовної і безумовної оптимізації задач лінійного програмування, модуль статистичних методів оптимізації та модуль розв’язання задач багатокритеріальної оптимізації. Наведено результати тестування розробленого програмного забезпечення системи та дослідження реалізованих методів у системі.
System for solving optimization procedures in micro-buildin systems design is developed. System for optimization “OptimMEMS” include package for solving one-dimensional and multidimensional conditional and unconditional optimization problems, tasks of linear programming, package of statistical methods of optimization and package for multi-objective optimization is included. Test results of designed software and research of implemented methods in system are presented.

Автоматизована система розв’язування оптимізаційних задач при проектуванні інтегральних мікровбудованих систем / В. М. Теслюк, М. В. Лобур, П. Ю. Раєвський, П. Ю. Денисюк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Інформаційні системи та мережі. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 549. — С. 174–183.