Технологічні інновації в системах енергетики і їх вплив на економічне зростання

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто вплив технологічних інновацій на виробничі, фінансові й економічні показники енергопідприємтсв. Проведено аналіз ефективності застосування інноваційних енергоустановок на підприємствах енергогалузі, а також розглянуто їх вплив на економічне зростання держави. The influence of technological innovations on industrial, financial and economic indixes of power enterprises is being considered. The analysis of efficiency of application of innovatory power plants on the enterprises of power branch has been carried out and the influence of these plants on economic growth of state has been considered.

Частоколенко І. П. Технологічні інновації в системах енергетики і їх вплив на економічне зростання / І. П. Частоколенко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 472 : Логістика. – С. 527–532. – Бібліографія: 8 назв.