Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено перебіг реакцій заміщення атомів хлору 2,4,6-трихлор-1,3,5-триазину різними гетероциклічними замісниками. Розроблено зручні та ефективні препаративні методи синтезу монозаміщених, дизаміщених, тризаміщених похідних 1,3,5-триазину. Passing of reactions of substitution of atoms of chlorine of 2,4,6-trichloro-1,3,5-triazine by different heterocyclic derivatives was investigated. Сomfortable and effective preparative methods of synthesis of mono-,di-, three- aminoacidsubstituted derivative of 1,3,5- triazine was developmented.

заміщення атомів, препаративні методи, substitution of atoms, preparative methods

Одержання нових гетероциклічних похідних на ос ,5-триазину та дослідження їх протимікробної активності / С. В. Половкович, А. І. Кархут, М. С. Курка, О. Б. Миколів, Н. Г. Марінцова, Л. Р. Журахівська, І. І. Губицька, Л. Д. Болібрух // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 644 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 106-110. – Бібліографія: 10 назв.