Досліджена кінетика вилучення нікелю у вигляді порошку з розчинів нікелю сульфату за концентрації 0,125, 0,25, 0,5 моль/л. Визначено константи швидкості процесу, встановлено, що процес відбувається у дифузійній області. Вибрано оптимальну концентрацію, за якої доцільно здійснювати процес, а саме 0,25 моль/л. Kinetics of extracting of nickel as form powder from solutions of the sulfate of nickel is investigational by the concentration 0,125, 0,25, 0,5 mol/l. The constants of speeds of the process are determine, to established that a process takes a place in a diffusive area. The optimal concentration is selection, this process should be carried out with 0,25 mol/l.

Горностай О. Б. Вплив концентрації нікелю сульфату у розчині на кінетику контактного осадження на магнії порошкового нікелю / О. Б. Горностай // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 609 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 7-9. – Бібліографія: 8 назв.