Експериментальні дослідження точності визначення координат методом RTK з використанням GPRS Internet-з’єднання

Наведено результати експериментального відпрацювання технології високоточного позиціювання з використанням методу RTK. Показано можливість одержання сантиметрового рівня точності позиціювання на відстані до 70 км від базової GNSS-станції. Подано результати аналізу отриманих координатних визначень у режимі реального часу порівняно з даними післясеансної обробки. Приведены результаты экспериментального отрабатывания технологии высокоточного позиционирования с использованием метода RTK. Показана возможность получения сантиметрового уровня точности позиционирования на расстоянии до 70 км от базовой GNSS-станции. Представлены результаты анализа полученных координатных определений в режиме реального времени по сравнению с данными послесеансной обработки. In articles results experimental work through technologies of precision positioning with use of method RTK are resulted. The opportunity of reception of a centimetric level of accuracy of positioning on distance up to 70 km from base GNSS-station is shown. Results of the analysis of the received coordinate determinations in a real-time mode are submitted in comparison with the data postprocessings.

Савчук С. Експериментальні дослідження точності визначення координат методом RTK з використанням GPRS Internet–з’єднання / С. Савчук, А. Задемленюк, А. Піскоровський // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – Випуск 1 (17). – С. 58–69. – Бібліографія: 29 назв.