Thumbnail Image

Розкрито сутність та особливості маркетингу послуг. Висвітлені результати “польових” досліджень польських підприємств сфери послуг на прикладі Західно-поморського воєводства. Дослідження доводять недостатній рівень маркетингової діяльності досліджуваних підприємств, недооцінювання важливості маркетингової діяльності підприємства на ринку. Essence and features of marketing of services opens up in the article. The results of the «field» researches of the Polish enterprises of sphere of services light up on the example of Zakhidnopomorskogo province. Researches lead to the insufficient level of marketing activity of the probed enterprises, underestimation of importance of marketing activity of enterprise at the market.

Собонь М. Маркетингова діяльність польських підприємств сфери послуг на прикладі західнопоморського воєводства / М. Собонь // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 623 : Логістика. – С. 249–253. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review