Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано амплітудно-частотні характеристики тримасової коливальної системи вібраційної машини об’ємної обробки з електромагнітним приводом. Розглянуто перехідний режим роботи до усталеного синфазного руху, побудовано фазові портрети системи для перехідного та усталеного режимів роботи. This article describes the analysis of – frequency descriptions of peaks of the vibratory machine of volumetric processing with electromagnetic vibrator. Transient behavior of work is considered to a withstand co – phase motion. The portraits of phases of the system are built for transient and withstand behaviors of work.

Дослідження перехідного режиму роботи вібраційної машини з просторовим рухом робочого органу, створеної на основі теорії синфазних коливань / О. В. Гаврильченко, О. С. Ланець, В. М. Гурський, Я. В. Шпак // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 556 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 23–31. – Бібліографія: 4 назви.