Преобразователь частоты с импульсным преобразователем в звене постоянного тока

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Пропонується для узгодження напруг джерела та двигуна використовувати у колі постійного струму імпульсний перетворювач, що підвищує напругу, це дає змогу регулювати напругу на вході інвертора та обмежувати пульсації вхідного струму. Розглянуто модель для дослідження процесів у імпульсному перетворювачі та розрахунок його параметрів з урахуванням витрат у схемі та навантаження. A step-by-step converter on direct current link is offered to use for the coordination of voltage of a source and the motor, allowing to adjust a voltage on an input of the inverter and to limit pulsations of an input current. The model for research of processes in a pulse converter and a design procedure of parameters taking into account of losses and loading is considered.

Шавёлкин А. А. Преобразователь частоты с импульсным преобразователем в звене постоянного тока / А. А. Шавёлкин, Д. Н. Мирошник // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 485 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 156–163. – Библиография: 3 названия.