Моделювання нормального режиму залежного інвертора з закриваючими тиристорами

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано покращення коефіцієнта потужності однофазного залежного інвертора засобами фазового керування силових двохопераційних тиристорів. Показана можливість роботи інвертора в режимах генерації реактивної потужності зсуву в приймальну мережу змінного струму. The improvement of monophase grid-controlled inverter power-factor is offered by means of phase control of power two-operating thyristors. The operating possibility of inverter in the modes of generating fundamental reactive power in the receiving AC network is demonstrated.

коефіцієнт потужності, інвертор

Сівакова О. М. Моделювання нормального режиму залежного інвертора з закриваючими тиристорами / О. М. Сівакова, Є. І. Федів // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 654 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 215-219. – Бібліографія: 5 назв.