Історія розвитку кафедри геодезії і геоінформатики

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Висвітлена історія створення і розвитку геодезичної школи в Дублянах. Окреслено основні напрями наукової діяльності кафедри геодезії і геоінформатики ЛНАУ. Описана история возникновения и развития геодезической школы в Дублянах, основные направления научной деятельности кафедры геодезии и геоинформатики ЛНАУ. The history forming and development of geodesy school in Dublyany is shown. The main directions of scientifi c activity of the department presented in the article.

кафедра геодезії і геоінформатики, історія

Ващенко В. Історія розвитку кафедри геодезії і геоінформатики / В. Ващенко, С. Дроздяк, Є. Смірнов // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – Випуск 2 (22). – С. 68-72. - Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review