2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

В статті наведено огляд моделей представлення мови та методів модифікації часового масштабу мовного сигналу в системах аналПу-синтезу мови.
In this paper the brome of the models of speech and methods of time-scale modification ofa speech in Systems of analysis -synthesis of speech is presented.

Марцишин Р. Методи модифікації часового масштабу мовного сигналу в системах аналізу-синтезу мови / Р. Марцишин, Ю. Рашкевич // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2000. — № 413 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 133–145. — (Методи й алгоритми сучасних інформаційних технологій).