Термоліз пероксидних груп зі складу кополімерів у конденсованій фазі

Вивчено термоліз пероксидних груп зі складу кополімерів в конденсованій фазі. Доведено, що під час термолізу в конденсованій фазі зберігаються основні закономірності термолізу в розчині, притаманні певному типу пероксидної групи. Визначені активаційні параметри термолізу. The peroxide groups thermolysis in the composition of copolymers in condensed phase was studied. It was proved, that main mechanisms of some types of peroxide groups thermolysis in solution maintain at the thermolysis in condensed phase. Activating thermolysis parameters were determinated.

Термоліз пероксидних груп зі складу кополімерів у конденсованій фазі / С. М. Варваренко, Н. В. Пузько, Н. Г. Носова, Р. С. Тарас, І. Т. Тарнавчик // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2010. – № 677 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 390–394. - Бібліографія: 8 назв.