Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Методом низькотемпературної дилатометрії досліджено вплив добавок-модифікаторів на температуру початку льодоутворення та деформації розширення цементно-піщаного розчину, які відбуваються при цьому. Показано ефективність використання комплексних хімічних добавок для бетонів, що тверднуть в умовах знакозмінних температур. The influence of modificate additives on the beginning of freezing temperature and expansion deformation of cement-sand mortars was investigated by low temperature dilatometry method. Effectivety of using complex chemical additives for concrete hardened at low temperature condition was shown.

Марущак У. Д. Вплив добавок-модифікаторів на структуроутворення портландцементів при знакозмінних температурах / У. Д. Марущак // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 414 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 70-72.