Дослідження рівноваги рідина – пара в системі метилметакрилат – бензол

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описано дослідження рівноваги рідина – пара у системі метилметакрилат – бензол. Визначено залежність тиску насиченої пари від температури для розчинів метилметакрилат – бензол різного складу. На основі експериментальних даних розраховано коефіцієнти активності компонентів системи в інтервалі температур 290–350 К. The equilibrium liquid – vapour in system methyl ester of methylacrylic acid – benzene was investigated. Vapour pressure temperature relation was determinated for solution methylacrylic acid – benzene different concentration. The coefficients of activity for components of this system are calculated on the basis of experimental data in an interval of temperatures 290–350 К.

Дослідження рівноваги рідина – пара в системі метилметакрилат – бензол / О. С. Тарасьев, Г. М. Шкіль, Г. О. Маршалок, Ю. Я. Ван-Чин-Сян // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2005. – № 536 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 44-46. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review