Видавництво Львівської політехніки

Наведено результати наукової співпраці Інституту геодезії Національного університету “Львівська політехніка” і Вищої школи Нойбранденбурга. Дано оцінку та зазначено нові кроки спільної діяльності в сфері геодезії і кадастру. Приведены результаты научного сотрудничества Института геодезии Национального университета “Львовская политехника” и Высшей школы Нойбранденбурга (Германия). Дана оценка и намечены новые шаги совместной деятельности в сфере геодезии и кадастра. The results of scientifi c collaboration of Institute of geodesy of the National university are resulted “Lvivska politeсhnika” and Higher school of Noybrandenburga. An estimation is given and the new steps of joint activity are marked in the sphere of geodesy and cadastre.

міжнародна співпраця, науково-навчальна практика

Тревого І. Нові горизонти українсько-німецької співпраці геодезистів на науковій і освітянській основі / І. Тревого, Л. Перович, В. Задорожний // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – Випуск 2 (22). – С. 77-79.