Організація підсистеми екологічного моніторингу в локальній мереж

Розглянуто побудову підсистеми екологічного моніторингу (ПЕМ) як частини локальної мережі (ЛМ). До складу ЛМ введено ретранслятор, який виділяє частину імпульсів опитування, що виробляється в ЛМ, направляє їх в ПЕМ, а також ретранслює струмові посилки з ПЕМ в ЛМ. Значне зниження споживчої потужності дозволяє використовувати напругу в лінії зв’язку в ПЕМ і як джерело живлення. The ecological monitoring subsystem (EMS) being part of local network (LN) is considered. Retransmitter introduced to LN structure extracts part of polling pulses generated by LN, directs them to EMS, and also retransmits EMS current signal to LN. Significant power reduction allows to use communication line voltage as a power supply.

Голембо В. А. Організація підсистеми екологічного моніторингу в локальній мереж / B. A. Голембо, Д. І. Зоря, В. Л. Котляров // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 437 : Комп'ютерні системи та мережі. – С. 49–54. – Бібліографія: 2 назви.