Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто одержання ароматичних нафтополімерних смол олігомеризацію фракції С9 з використанням синтезованих амінопероксидних ініціаторів. Вивчено термоліз N-заміщених амінопероксидних ініціаторів. The synthesis of aromatic petroleum resins by fraction C9 oligomerization in the presence of aminoperoxide initiators have been described. Thermolisis of N-substitude aminoperoxide initiators have been studied.

Субтельний Р. О. Одержання ароматичних нафтополімерних смол у присутності амінопероксидних ініціаторів / Р. О. Субтельний, Б. О. Дзіняк, В. В. Кочубей // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 497 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 93-96. – Бібліографія: 6 назв.