Соціальна доктрина УГКЦ та її реалізація в сучасній Україні

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

З’ясовується, що як суб’єкт соціального вчення, УГКЦ безпосередньо охоплює релігійний і моральний аспекти суспільної проблематики, розглядає соціально-економічну дійсність погляду її відповідності християнській моралі, формулює фундаментальні соціальні засади, що здатні упорядкувати суспільні буття. The article dwells upon UGCC (Ukrainian Greek-Catholic Church) as a subject of social studies which comprises both religious and moral aspects of social problems, it also describes social-economic reality with a view to its correspondence to the cristian morality, formulates fundamental social grounds which can regulate,social life.

Волинець О. Соціальна доктрина УГКЦ та її реалізація в сучасній Україні / Оксана Волинець // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2006. – Випуск 18. – С. 45–49. – Бібліографія: 14 назв.

Endorsement

Review