Термообробка гель-порошків системи MgO-SiO2

Досліджено, що вид вихідної сполуки магнію істотно впливає на повноту і хід реакції в колоїдних розчинах. Методом РФА встановлено температуру початку форстеритоутворення гель-порошків. It was investigated that the kind starting combination of the magnesium essentially influence on the fullness and speed of the reaction in colloidal solutions. It was determined by method RFA the temperature of beginning creation forsterite of gel-powders.

Луцюк І. В. Термообробка гель-порошків системи MgO-SiO2 / І. В. Луцюк, І. Д. Борщишин, Я. І. Вахула // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 609 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 297-299. – Бібліографія: 4 назви.