Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропонована узагальнена схема заміщення двообмоткових трансформаторів з концентричними обмотками однакової висоти, яка придатна для розрахунку усталених режимів і струмів коротких замикань в електроенергетичних системах. Наведений приклад розрахунку параметрів елементів еквівалентного цій схемі повного чотириполюсника. Offered generalized substitution scheme of transformers with concentric windings of identical height, which suitable for computation of steady-state modes and currents short circuits in power systems. Directed elements parameters computation example of full of quadripole.

Лисяк Г. М. Узагальнена схема заміщення двообмоткових трансформаторів для розрахунку усталених режимів / Г. М. Лисяк, O. P. Пастух, B. C. Коновал // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 479 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 112–121. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review