Особливості спалювання органічних пероксидів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати модернізації калориметричної системи та оптимізації методів спалювання органічних пероксидів. Визначено енергетичний еквівалент калориметричної системи, ентальпії згорання та утворення в рідкому стані 2,5- дитрет.-бутилперокси, 2,5-диметилгексину-3. The modernization calorimetric system results and the combustion methods optimization of organic peroxides are presented. The energetic equivalent of calorimetric system, enthalpy of combustion and formation 2,5 - dit.-butylperoxy-2,5-di- methylhexine - 3 in liquid state were determined.

Бутиліна Н. О. Особливості спалювання органічних пероксидів / Н. О. Бутиліна, В. М. Дібрівний // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 426 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 18–20. – Бібліографія: 3 назви.