Метод оцінки збурень напруги в електричних мережах

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто стан та проблеми оцінки різноманітних збурень напруги в електричних мережах з врахуванням переліку нормативних та рекомендованих показників якості електричної енергії. Запропоновано метод оцінки процесів збурень напруги, викликаних підключенням електротехнічних об’єктів, на основі вейвлет-перетворення, причому аналіз масиву отриманих коефіцієнтів дає змогу в повному обсязі охарактеризувати зазначені процеси змін напруги в мережі.
The state and problems of estimation of various indignations of tension is considered in electric networks taking into account the list of normative and recommended indexes of quality of electric energy. The method of estimation of processes of the indignations of tension, caused by connecting of electrical engineering objects, is offered, on the basis of wavelettransformation, thus the analysis of array of the got coefficients allows in full to describe the noted processes of changes of tension in a network.

Ванько В. М. Метод оцінки збурень напруги в електричних мережах / В. М. Ванько // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 544 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. — С. 19–24.