Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проведено спрощення морфологічних множин способів і пристроїв відрізання прокату (деталей) і їх наближення до застосування на одношпиндельних і багатошпиндельних токарних автоматах. У результаті виконаного морфологічного синтезу отримано і запропоновано низку нових способів і пристроїв розрізки.

Кузнєцов Ю. М. Морфологічний синтез нових способів і пристроїв відрізання прокату із прутково-трубних заготовок / Ю. М. Кузнєцов, Р. І. Мачуга // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 434 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 72–78. – Бібліографія: 8 назв.