Розглядається питання взаємозамінності факторів виробництва, зокрема, робочої сили та виробничих запасів. Пропонується спосіб оптимізації запасів за критерієм мінімізації витрат на фактори виробництва. The questions of mutual substitutes, specifically, workers and production reserves are considered. It suggests the way of optimization of reserves, which make it possible to reduce to the minimum expenses for the factors of production.

Селюченко Н. Є. Оптимізації запасів підприємства з врахуванням взаємозамінності факторів виробництва / Н. Є. Селюченко, В. П. Кічор // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 446 : Логістика. – С. 375–378. – Бібліографія: 3 назви.